Dükkan

Zikzak’ta “Hayal Bilgisi Atölyeleri”nde çocuklarımıza okuma ve yazmayı zevkli hale getirecek programlar kurguluyoruz. İşimiz okuma ve yazma olduğundan bunlar için kullanılan malzemeler de bizi çok ilgilendiriyor. Kapı kapı gezip hem güzel ve eğlenceli malzemeleri kendimiz için derliyoruz hem de atölyelerde kullanılmak üzere birçok mateyali kendimiz üretiyoruz. Genişleyen materyal yelpazemizi sizlerle de paylaşmaya, öğrenci, öğretmen ve ilgi duyan herkes için renkli okuma ve yazma ortamlarına yardımcı olmaya karar vererek “Zikzak Dükkan”ı açtık.

Aşağıda bu materyalleri ve özelliklerini inceleyebilir; soru, görüş ve istekleriniz için de bizimle “iletişim formu” üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli okuma ve yazmalar diliyoruz.

 

1. HİKÂYE TAŞLARI

Hem kitaplara özel hazırladığımız setler hem de farklı konseptlerdeki karma setlerimiz ile kitapları sadece “okumak” yerine “çalışmak” hem eğlenceli hem de gerekli diye düşünüyoruz. Taşlarla kitapları okumadan önce, okurken ve okuduktan sonra ne tür etkinlikler yapacağınızı setlerimizin içindeki açıklamalarda bulabilirsiniz.

20151120_114456

Öğretmenlerimiz sınıflarında okuma ve yazma etkinliklerinde kullanabileceği gibi, anne ve babalar da çocuklarının yaratıcılıklarını geliştirecekleri keyifli hikayeler kurgulayabilirler. Öğretmenlerimize ve çocuklarımıza kitapları ile birlikte anlamlı hediyeler olabilecek setlerimizi özel olarak paketleyip kişiye özel hale getirebiliyoruz.

2015-12-03 12.52.53

 

2. HİKÂYE KÜPLERİ

2015-11-20 12.30.54

Özellikle hikâyeler oluşturma ve serbest yazma etkinlikleri için geliştirdiğimiz setlerimiz ile her atılan küple her seferinde yepyeni hikâyeler kurmak mümkün. Öğretmenlerimizin küçük sınıflarda yazmayı teşvik etmeleri için ve anne babaların evde çocukları ile sayısız hikâyeler kurmaları için özel olarak üretilmiş setlerimizin içinde ne tür etkinlikler yapılabileceğini bulabilirsiniz. Öğretmenlerimize ve çocuklarımıza anlamlı hediyeler olabilecek setlerimizi özel olarak paketleyip kişiye özel hale getirebiliyoruz.

3. HEDİYE SETLER: “YAZMAYI SEVİYORUM”

Yazmak bir iletişim becerisidir ve en az okuma, yazma ve dinleme kadar önemlidir. Çocukluğumuzda her yeni aldığımız kalemin, silginin kokusu, defterlerimizin kenarlarına yaptığımız süslemeler, içimizi dökerken kullandığımız günlüklerimiz büyüdükçe yerini neye bıraktı acaba?

2015-11-20 11.47.25

Bizim hala burnumuzdan kalemlerin kokusu, defterlerin boş, el değmemiş sayfalarına koyduğumuz duygu izleri hoşumuza gidiyor. Hazırladığımız setlerimizle sizlerin de bu zevki yaşamanızı diliyoruz. Yaratıcı hikayelerimiz, duygularımız güzel defterlerde yer almayı hak ediyor.

2015-11-20 11.40.05

Bir öğretmenin olmazsa olmazı olan ‘öğretmen kutularımız’ hem sınıftan sınıfa taşıması kolay, hem yer kaplamayan özel kasalarımızın içinde sizlere özel tasarlandı. Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz için her zaman anlamlı hediyeler olarak beğeninize sunuyoruz.

2015-11-20 11.38.33

SİPARİŞ VE ÖDEME BİLGİLERİ

Pek yakında online satışımız başlayacak olmak ile birlikte o gün gelene kadar aşağıdaki ödeme bilgilerini kullanarak ödemelerinizi yapabilir ve siparişlerinizi bilgi@zikzakgrup.com adresinden gelecek bilgilendirme mailleri üzerinden takip edebilirsiniz.

Sıddık Yusuf Çağlayan

Şube Adı:     Garanti Bankası, İzmir, Girne Caddesi
Şube Kodu: 712
Hesap No:   6297656
IBAN No:     TR94 0006 2000 7120 0006 2976 56

İletişim Formu